RIDE THE NETWORK

Backup - зберігання даних

Переваги backup пропозиції

  • Географічно віддалений ДЦ
  • 200% резервування жорстких дисків
  • Шифрування даних та контроль доступу
  • Сумісний з Apple Time Machine
  • Підходить для автоматичних бекапів
  • Одні з найдешевших цін

Усі акаунти створюються та попередньо тестуються спеціалістами служби підтримки в ручному режимі.
Тестовий період для цієї послуги не передбачено.

Доступ до backup-сховища можливий через протоколи: FTP и Apple Filing (зовнішній диск для MacOS X, сумісно з Time Machine).
Ми завжди готові розробити індивідуальний тарифний план якщо запропоновані вам не підходять.

Послуга backup є виділенням місця на нашому файловому сховищі та наданням різних протоколів доступу до нього.

Файлове сховище - це сервер з великою кількістю жорстких дисків, RAID-контролером та спеціалізованим програмним забезпеченням. Велика кількість дисків потрібна для забезпечення збереження інформації навіть при одночасній відмові одного або декількох жорстких дисків, а встановлене ПЗ шифрує отримані дані і зберігає їх у безпечному вигляді, стежачи за тим, щоб ніхто, крім власника, не зміг отримати доступ.

Автоматизоване створення та зберігання бекапів з серверів (у тому числі - віртуальних серверів) одне з найважливіших, але найзабутніших завдань адміністратора-початківця. Недаремно навіть приказка є: «Адміністратори діляться на тих, хто не робить бекапи і тих хто вже робить». Адже така дрібниця, як відмова системи, помилкове видалення файлу або поломка вінчестера, за відсутності бекапів, можуть занапастити проект, якому було віддано стільки сил і часу. Але якщо виконувати бекапи, та ще й на сервер, що знаходиться у географічному віддаленні від основного дата-центру, жодні поломки не стануть проблемою.

Завдяки наявності підтримки протоколу сумісності Apple Time Machine ця пропозиція також корисна всім користувачам комп'ютерів під керуванням MacOS X. Time Machine - це вбудований механізм створення резервних копій, який працює у фоновому режимі та забезпечує власнику спокій за збереження даних (наприклад, при поломці або крадіжці комп'ютера).