RIDE THE NETWORK

Про Інтернет-лабораторію netrider.ua

    Історія netrider.ua почалася у 2011 році, а це означає, що ми можемо надати вам нове обладнання та найсучасніші технології. Дружний колектив netrider.ua — це команда молодих фахівців, здатних не тільки найкращим чином налаштовувати довірену техніку, але й вирішувати будь-які завдання, які можуть виникнути в складному і заплутаному світі сучасного Інтернету.


    Ми цінуємо наш час та час наших клієнтів, тому не можемо дозволити собі таку розкіш, як дешеве обладнання або використання недостатньо хороших майданчиків для його розміщення. Ми використовуємо сервера Supermicro, що збираються компанією T-platforms, яка найбільше прославилася на теренах створення суперкомп'ютерів — саме нею був створений суперкомп'ютер «Ломоносов», що знаходиться на 1-му місці за продуктивністю в СНД і на 22 місці за продуктивністю у всьому світі.


    Всі наші сервери розташовуються тільки в найкращих дата-центрах, стабільності роботи яких можна повністю довіряти. Серед наших клієнтів чимало таких, для яких неприпустимий навіть мінімальний простій, неприпустимий сам факт непрацездатності якоїсь із послуг, хай навіть на найкоротший період.


    Netrider.ua не випадково називається інтернет-лабораторією і завжди йде в ногу з часом, підтримуючи та розвиваючи новітні технології. Наприклад, ми одними з перших почали повністю підтримувати Інтернет нового покоління – IPv6 та запустили комерційну on-line трансляцію заходів.


    Ми пишаємося своєю місією і завжди будемо прагнути змінити цей світ, зробити його ще кращим. Скориставшись нашими послугами, ви можете бути впевнені, що співпрацюєте не просто з «ще однією компанією», але справжньою IT-лабораторією, співробітники якої - справжні алхіміки, віддані своїй справі і ті, хто любить його всією душею. Ось тільки ми не зайняті пошуками філософського каменю, оскільки його рецепт уже давно знайдено нами. Наша мета - зробити так, щоб можливості цього магічного артефакту стали доступні всім, хто бажає до нього доторкнутися.


    Ми допоможемо вам осідлати стрімкий світ сучасного інтернету.


Контакти

Відділ продажу: [email protected]

Команда підтримки: [email protected] або https://support.netrider.ua